1 Ürün Gösteriliyor

Kehribar Tesbih

Kehribar Tesbih

Tarzınıza en uygun ya da koleksiyonunuzda eksik olduğunu düşündüğünüz kehribar tesbih çeşitlerini sitemizde bulabilirsiniz.

Tespih tutkunları için gerçek kehribar tesbih taşımanın verdiği huzur, gurur ve mutluluk göz ardı edilemez. Ancak size önerimiz, gerçek kehribar tesbih satın almak için taşların gerçekliğinin belgelenmiş olduğuna ve işçiliğin kalitesine çok dikkat etmenizdir. Sitemizde yer alan tüm kehribar tesbih çeşitleri GLT sertifikalıdır. Yani bu demek oluyor ki her bir ürünün gerçek ve doğallığı Türkiye Gemoloji Laboratuvarında (Gemological Laboratory of Turkey) tek tek incelenip analiz edilmiştir. Sitemizden satın aldığınız kehribar tesbihin doğal kehribar olduğuna dair hazırlanan raporda verilen takip numarası ile GLT'yi arayıp elinizdeki sertifikanın doğruluğunu kontrol edebilirsiniz.

Yapılan gözlemler sonucunda kehribarın romatizmal ağrıları olan kişilerde olumlu etkileri olduğu gözlenmiştir. Aynı zamanda, depresyonu önlediği, negatif enerjiyi aldığı, çeşitli sinir hastalıkları, ani öfke nöbetleri, duygusal travmalar ve depresyona neden olabilecek etkenleri engellediği de bilinmektedir. Kehribarın, kalp krizi riskini minimuma indirdiği tespit edilmiştir.

Özellikle Baltık Denizi bölgesinden çıkarılan kehribarlarda süksinik asidin daha fazla olması nedeniyle bu bölgeye ait Baltık Amberi oldukça kıymetlidir. En değerli Baltık kehribarlarını sertifikalarıyla birlikte Amber Twins sitemizden satın alabilirsiniz.

Hızlı Gönderi
Hızlı Gönderi
Stoklardan aynı gün kargo imkanı
Hızlı Gönderi
450 TL üzeri alışverişlerinizde
kargo ücretsiz
Hızlı Gönderi
Destek mi Lazım?
Yardım sayfamızı görüntüleyin veya
WhatsApp Destek: 0549 501 55 58 - 0549 502 55 58
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
256 Bit SSL güvenlik sertifikasıyla bilgileriniz güvende