Whatsapp Destek
BLOG
1 Ürün Gösteriliyor
Kehribar Bebek Bileklikleri

Kehribar Bebek Bileklikleri

Diş çıkarma dönemindeki bebeklerin yaşadığı rahatsızlıkları azaltıcı etkisi bulunan kehribar bebek ürünleri modellerini sitemizde iceleyebilirsiniz.


Bir tür reçine olan kehribarın, içeriğindeki süksinik asidin cilt tarafından emilmesi ile diş sancısının yanı sıra alerji, bronşit, astım gibi üst solunum yolu enfeksiyonlarına karşı doğal bir antibiyotik görevi gördüğü ve böylelikle ilaç kullanım ihtiyacını en aza indirdiği gözlemlenmektedir. Avrupa ve Uzak Doğu’da diş çıkarma dönemindeki bebeklerin salya, ağrı, iştahsızlık, kulak ağrısı, ateş ve mide yanması gibi rahatsızlıklarında olmazsa olmaz kabul edilen kehribar kolye ve kehribar bileklik çeşitlerini sitemizde bulabilirsiniz.


Şifa kaynağı kehribarı doğru kalitede ve geniş ürün yelpazesi ile tüketicilere en üst seviyede sunmayı hedeflediğimiz Kehribarburada.com.tr web sitemizde anne bebek kehribar kolye seti çeşitlerinin yanı sıra bal rengi, karışık renk, limon-kemik rengi kehribar kolyeler ve kehribar diş kolyesi ve bileklik seti gibi ürünler yer almaktadır.


Türkiye'nin resmi GLT sertifikalı Baltık kehribarı adresi Kehribar Burada web sitesinde kehribar bebek ürünleri, kehribar bileklik ve kehribar diş kolyesi çeşitleri bulabilirsiniz.

Hızlı Gönderi
Hızlı Gönderi
Stoklardan aynı gün kargo imkanı
Hızlı Gönderi
125 TL üzeri alışverişlerinizde
kargo ücretsiz
Hızlı Gönderi
Destek mi Lazım?
Yardım sayfamızı görüntüleyin veya
WhatsApp Destek: 0549 501 55 58 - 0549 502 55 58
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
256 Bit SSL güvenlik sertifikasıyla bilgileriniz güvende