Whatsapp Destek
BLOG
1 Ürün Gösteriliyor

Kehribar Yetişkin Ürünleri

Kehribar kolye, kehribar bileklik, kehribar küpe ve kehribar yüzük çeşitlerini Kehribar Burada’nın kehribar yetişkin ürünleri kategorisinde bulabilirsiniz.

Kuzey Avrupa ülkelerinde Kuzey Altını olarak bilinen Kehribar; günümüze 45 milyon yıllık şifa gizemini koruyan bir serüvenle şekillenerek Baltık Denizi'yle buluşmuş ve fosilleşmiş organik bir çam çeşidi reçinesidir. Kehribarburada ürünleri; %100 Baltık Kehribar'ı yani "Kuzey Altını”dır. Yetişkinler için %100 orijinal kehribar kolyeler, kehribar yüzükler, kehribar küpe ve kehribar bileklik çeşitlerini Kehribarburada.com.tr web sitesinde bulabilirsiniz. Avrupa ülkelerinde doğal antibiyotik ve ağrı kesici olarak kullanılan kehribarın tiroid bezi ve guatr oluşumlarını önlediği, var olanları küçülttüğü tespit edilmiştir. Kehribar, solunum yolu hastalıklarında, özellikle astım, bronşit ve alerjik rahatsızlıkların oluşmaması ve iyileşmesinde etkilidir. Siz de sitemizden, en uygun kehribar taşı fiyatları arasından seçiminizi yaparak kehribar kolye, kehribar, bileklik, kehribar yüzük, kehribar küpe ile stilinizi belirleyebilirsiniz.

İstanbul Kuyumcular Odası bünyesinde kurulan Türkiye'nin ilk yerli gemoloji laboratuvarı GLT (Gemological Laboratory of Turkey) tarafından güvenlik testleri yapılmış ve sertifikalandırılmış olan Kehribar Burada ürünlerini satın almak için hemen alışverişe başlayın.

Filtrele
Sırala:
Hızlı Gönderi
Hızlı Gönderi
Stoklardan aynı gün kargo imkanı
Hızlı Gönderi
125 TL üzeri alışverişlerinizde
kargo ücretsiz
Hızlı Gönderi
Destek mi Lazım?
Yardım sayfamızı görüntüleyin veya
WhatsApp Destek: 0549 501 55 58 - 0549 502 55 58
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
256 Bit SSL güvenlik sertifikasıyla bilgileriniz güvende