Diş Çıkaran Bebekler İçin Kehribar Neden Önemli?

2021-02-19 13:56:28

Kehribar Alırken Önemli Bilgiler


Ürünlerimizin tamami dünyanin en iyi baltik damla kehribaridir. kolyelerimizin her biri kendisine ait tek yasal ve tarafsiz kurum istanbul kuyumcular odasi analiz glt sertifikalidir.
Piyasadaki en iyi kalite ve fiyata sahiptir. Her biri bebek güvenliğine son derece uygun olarak litvanya'da özel ustalari tarafindan hazirlanir.

Kehribar alirken nelere dikkat etmeliyim?


Renk ve Model: Kehribar doğada birçok renkte çıkabilmektedir.Kehribarın renk ve modelinin sağlık açısından bir farkı bulunmamaktadır.Önemli olan hakikiliğinden emin olunmasıdır.

Ürün seçerken bebeğinizin ten rengine veya zevkinize göre seçebilirsiniz.

Uzunluk: Yeni doğandan itibaren 3 yaşa kadar kullanılabilen kolye uzunluğu standart olup, 32-33 cm dir. Bu ölçü, bebek güvenliği için bebeğin kolyeyi ağzına getirememesi ve kolye ile boynu arasında kalan mesafeye elini kolunu sokup döndürememesi için oluşturulan güvenli standart ölçüdür. 4 yaş sonrası çocuklarda 35-36 cm kolye kullanımı uygun olandır.Ürünlerimizin tamami dünyanin en iyi baltik damla kehribaridir. kolyelerimizin her biri kendisine ait tek yasal ve tarafsiz kurum istanbul kuyumcular odasi analiz glt sertifikalidir. Piyasadaki en iyi kalite ve fiyata sahiptir. Her biri bebek güvenliğine son derece uygun olarak litvanya'da özel ustalari tarafindan hazirlanir.Renk ve Model: Kehribar doğada birçok renkte çıkabilmektedir.Kehribarın renk ve modelinin sağlık açısından bir farkı bulunmamaktadır.Önemli olan hakikiliğinden emin olunmasıdır.Ürün seçerken bebeğinizin ten rengine veya zevkinize göre seçebilirsiniz.

Uzunluk: Yeni doğandan itibaren 3 yaşa kadar kullanılabilen kolye uzunluğu standart olup, 32-33 cm dir. Bu ölçü, bebek güvenliği için bebeğin kolyeyi ağzına getirememesi ve kolye ile boynu arasında kalan mesafeye elini kolunu sokup döndürememesi için oluşturulan güvenli standart ölçüdür. 4 yaş sonrası çocuklarda 35-36 cm kolye kullanımı uygun olandır.

Hızlı Gönderi
Hızlı Gönderi
Stoklardan aynı gün kargo imkanı
Hızlı Gönderi
450 TL üzeri alışverişlerinizde
kargo ücretsiz
Hızlı Gönderi
Destek mi Lazım?
Yardım sayfamızı görüntüleyin veya
WhatsApp Destek: 0549 501 55 58 - 0549 502 55 58
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
256 Bit SSL güvenlik sertifikasıyla bilgileriniz güvende